„V zájmu plného a harmonického rozvoje osobnosti musí děti vyrůstat v rodinném prostředí, v atmosféře štěstí, lásky a porozumění.“
(Preambule Úmluvy o právech dítěte)

dar logo

DaR – Centrum pro dítě a rodinu, o.p.s.

 

Motto:

Všechny děti potřebují péči, jistotu v blízkých vztazích, bezpečné zázemí rodiny. Každá rodina někdy potřebuje podporu a pomoc. Nejste na to sami! Pomáháme růst.

Věříme, že zajištění důsledné ochrany práv všech dětí a naplňování jejich potřeb je prioritou celé společnosti. Využití a rozvoj potenciálu každého dítěte je zároveň podmínkou jejího rozvoje směrem k toleranci, lidskosti, otevřenosti a svobodě.

 

Společnost DaR – Centrum pro dítě a rodinu, o.p.s., zahájila svoji činnost v lednu 2015 jako nástupnická organizace Podpora rodiny SKP-CENTRUM, o.p.s. Pokračuje v poskytování a rozvoji sociálních služeb pro rodiny s dětmi, služeb pěstounské péče a v poradenských a vzdělávacích aktivitách.

Posláním společnosti DaR je podporovat rodiny (biologické i náhradní) tak, aby mohly i v obtížných situacích plnit všechny svoje funkce ve prospěch dětí. Respektuje jedinečnost každé rodiny a každé situace a veškeré činnosti realizuje se zřetelem na zájem dítěte. Nabízí pomoc a podporu při překonávání nezdarů a překážek, hledá společně s rodinami jejich silná místa a zdroje.

 

Kontakt:

DaR – Centrum pro dítě a rodinu, o.p.s.
Jan Palacha 324, 530 02 Pardubice
Tel.: +420 777 587 519
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.darops.cz

 

 

 

Kontakt

Asociace Dítě a Rodina, z.s.
Vyšehradská 320/49
128 00 Praha 2
tel.: +420 702 018 081
e-mail: info@ditearodina.cz