„V zájmu plného a harmonického rozvoje osobnosti musí děti vyrůstat v rodinném prostředí, v atmosféře štěstí, lásky a porozumění.“
(Preambule Úmluvy o právech dítěte)

Ratolest Brno, o.s.

Centrum mladé rodiny BOBEŠ, z.s.

 

Motto:

Váš ostrůvek pohody a přátelství.

Centrum mladé rodiny BOBEŠ, z.s., založené v roce 1999, je organizací otevřenou všem rodinám, které vychovávají děti. V rámci svých aktivit nabízí prostor pro společná setkávání, zprostředkovává informace a kontakty a poskytuje kvalitní zázemí pro rodiče a děti. Organizaci byl přidělen titul Organizace uznaná Ministerstvem práce a sociálních věcí pro činnost v oblasti prorodinných aktivit a je držitelem certifikátu Společnost přátelská rodině. Organizace má pověření k výkonu sociálněprávní ochrany dětí.

Rodinné centrum nabízí kromě zájmových kroužků pro děti a hlídání v miniškolce též vzdělávací programy pro rodiče. V rámci služeb sociálně právní ochrany dětí centrum vyhledává děti, na které se ochrana zaměřuje, pomáhá rodičům zvládat obtížné výchovné situace a snaží se minimalizovat rizika plynoucí z nefunkční rodiny. Pro náhradní rodinnou péči vyhledává osoby vhodné pro osvojení nebo pěstounství, poskytuje jim osobní poradenství před osvojením i po něm či přijetí dítěte do pěstounské péče.

 

Kontakt:

Bc. Petra Kalichová

Centrum mladé rodiny BOBEŠ, z.s.
Školní 660, 735 81 Bohumín
Tel.: +420 604 800 100
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.bobescentrum.cz

 

 

Kontakt

Asociace Dítě a Rodina, z.s.
Vyšehradská 320/49
128 00 Praha 2
tel.: +420 702 018 081
e-mail: info@ditearodina.cz
IČO: 04225350